O nás

oblastiach colné procesy a postupy a riadime sa prísnymi hodnotovými zásadami, ktoré v našej každodennej prevádzke uplatňujú najlepšie postupy.
V spoločnosti Cavatorta s.r.o. Usilujeme sa o predajné vzťahy s primárnym zámerom vytvárať dlhodobé pozitívne obchodné vzťahy so zákazníkmi. Vo všetkých našich prevádzkach používame moderné IT technológie a riešenia.

Doprava a logistika

Poskytovanie logistických a dopravných služieb je našou kľúčovou kompetenciou. Naše hlavné funkčné oblasti sú doprava, skladovanie a distribúcia. Disponujeme dostatočnou flotilou nákladných vozidiel a vybavenia, ktoré vybavujú vysoko profesionálni ľudia, pripravení na vyzdvihnutie a doručenie nákladu takmer všetkých veľkostí a zariadení.

CAVATORTA s.r.o. je dobre známa vďaka svojej politike „bezpečnosť na prvom mieste“, ktorá zaisťuje bezpečnú manipuláciu a doručenie zásielok našich zákazníkov. Naše značky nákladných vozidiel sú špeciálne vybrané pre zvládnutie prevládajúcej cestnej infraštruktúry, zatiaľ čo naši skúsení vodiči majú dlhoročné znalosti o trasách miestnych a susedných krajín. Investovali sme tiež do moderných technológií, ako je napríklad systém sledovania automobilov, ktorý pomáha zvyšovať efektívnosť a kontrolu našich zásielok.

CAVATORTA s.r.o. ponúka:

Preprava
Sťahovacie služby
Spracovanie anomálnych povolení na nakladanie
Sledovanie nákladu a sprievod.

Colné odbavenie a preprava

Ponúkame komplexné služby (colné odbavenie a preprava, logistika, preprava a komisionári) hlavne pre stredných a veľkých zákazníkov nasledovne:

Colné odbavenie všetkých druhov tovaru, miestneho aj tranzitného
Výpredaj na Slovensku / dodanie zákazníkom
Dovoz a vývoz dokumentácie
Konsolidácia nákladu
Rezervácia a preprava tovaru do a z miestneho prístavu
Presun všetkých druhov nákladu z miestneho prístavu vrátane miestneho a tranzitného nadrozmerného (oog)
Náš dobre vyškolený a kompetentný personál vybavuje projekty colného odbavenia a prepravy vysoko bezpečným, spoľahlivým a profesionálnym spôsobom.

Organizačná štruktúra

Náš tím vysoko vyškolených, skúsených a odhodlaných pracovníkov
sa zaviazal poskytovať profesionálne, efektívne a spoľahlivé služby.

Čísla hovoria jasnou rečou

Prepravy
0
Rrokov skúseností
0
Spokojných zákazníkov
0

Potrebujete pomoc s jednoduchšími riešeniami na mieru? Sme odborníci!